PLAYPRO Media

Ломаченко та Усик тепер у базі "Миротворця"

Українських боксерів Василя Ломаченко та Олександра Усика внесли у базу неурядової організації "Миротворець", яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Потрапили туди спортсмени після зйомок в російському пропагандистському фільмі "Здравствуй, брат! Христос воскресе". На сайті боксерів звинуватили в запереченні російської агресії, участі в організованих Росією антиукраїнських пропагандистських заходах і маніпуляції суспільно значущою інформацією.

"Відомі боксери Ломаченко та Усик виявились на ділі слабкими істотами", - зазначено на сайті https://myrotvorets.center/, - "які легко стали інструментом російської пропаганди. Свідомо вони це роблять, або ж з точки зору фінансового інтересу, чи просто втратили/не мали генної пам’яті свого народу – це для України вже не важливо.
Стоячи на варті державного суверенітету і територіальної цілісності України, дбайливо зберігаючи пам’ять про Героїв, які віддали життя за Україну та допомагаючи побратимам, які нині несуть священний обов’язок захисту Батьківщини, ми можемо лише констатувати цинічну гру цих громадян на боці росії – країни агресора.

Прийшов час зізнатись, що місце у Чистилищі, серед колаборантів і зрадників, ці малороси твердо заслужили. Будучи медійно відомими людьми, користуючись популярністю і спортивною славою, вони приміряли на себе роль душпастирів українців.

Повторюючи кремлівські тези про єдинонародність, відкидаючи російську агресію і заперечуючи незалежність українського православ’я від контролю Росії (країна-агресор) РПЦ, вони стали на сторону зрадників України.

Цим і запам’ятаються нащадкам".

image


image